Kompleksowe projektowanie budynków handlowych i usługowych

Kompleksowe projektowanie budynków handlowych i usługowych

Nasza pracownia posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obiektów handlowych oraz usługowych dla Inwestorów indywidulanych oraz sieci handlowych Biedronka, Intermarche, Tesco, Netto, Lidl.  

Podążamy za stale zmieniającymi się wymogami rynku i przepisów w zakresie dostosowania obiektów do pełnienia funkcji handlowych i usługowych.

Nasza oferta obejmuje pomoc Inwestorowi już na etape wyboru działki dla realizacji obiektu usługowego oraz na etapie wynajmu lub zakupu istniejącego obiektu, który będzie adaptowany na funkcje usługowe, handlowe. Sprawdzimy i zweryfikujemy możlwość przeznaczenia obiektu do wymagań Inwestora.

Przygotowujemy koncepcje projektowe lokalizacji nowego budynku na działce wraz z parkingami oraz drogami i zjazdami z ulic zapewniając najlepsze skomunikowanie i dostęp klientów do obiektu, a także najlepsze wyeksponowanie obiektu i dostosowanie do otaczającej zabudowy. Koncepcja zawiera również aranżację pomieszczeń obiektu, układ funkcjonalny, podział na części przeznaczone dla klientów, dla pracowników, strefę dostaw i magazynów oraz ewentualne inne wymagane funkcje obiektu. Koncepcja zawiera równiez wizualizację 3d formy i kształtu obiektu wraz z wyglądem elewacji. Koncepcja zawsze uwzględnia wymogi, przepisy obowiązujące na danym terenie, w danej lokalizacji. Inwestor bierze udział w procesie tworzenia koncepcji określając swoje wymagania oraz oczekiwania jakie ma pełnić nowy obiekt. 

W przypadku obiektów już istniejących koncepcja dodatkowo określa techniczne możliwości przebudowy i dostosowania obiektu do pełnienia nowych funkcji.

Po stworzeniu i zaakceptowaniu koncepcji przez Inwestora powstaje wielobranżowy projekt budowlany niezbędny do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę.

Poza projektem budowlanym Inwestor otrzymuje przed rozpocząciem budowy również projekt wykonawczy zawierający rozwinięcie projektu budowlanego w postaci rysunków i opisów wszystkich szczegółów i detali budynku. 

Zapraszamy do współpracy zarówno inwestorów prywatnych, jak deweloperów oraz sieci handlowe. 

Wybrane realizacje

Budynek handlowy w Mikołajkach

Budynek handlowy w Mikołajkach

Przebudowa i rozbudowa pawilonu handlowego. Powierzchnia budynku 1200m2. 

Zobacz
Budynek handlowy w Ciechanowie ul. Sikorskiego

Budynek handlowy w Ciechanowie ul. Sikorskiego

Przebudowa budynku handlowo-usługowego. Powierzchnia budynku 1100 m2.

Zobacz
Budynek handlowy w Ciechanowie ul. Sienkiewicza

Budynek handlowy w Ciechanowie ul. Sienkiewicza

Przebudowa i rozbudowa pawilonu handlowego. Powierzchnia budynku 1200m2.

Zobacz
Powrót do góry