O Nas

O Nas

Jesteśmy zespołem projektantów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych na terenie całej Polski. 

Zajmujemy się przygotowaniem kompletnej budowlanej dokumentacji projektowej z pełną obsługą formalno-prawną procesu projektowego.

Specjalizujemy się w budynkach przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych, handlowych, usługowych, inwentarskich, rolniczych oraz mieszkalnych.

Pomagamy Inwestorowi już w momencie wyboru działki budowlanej dla planowanej inwestycji. Oczekiwania i potrzeby Klienta przelewamy na papier, przygotowujemy koncepcje projektowe, uzyskujemy warunki zabudowy dla wybranej przez Inwestora koncepcji oraz warunki przyłączenia do sieci, a także wszystkie niezbędne decyzje i pozwolenia administracyjne przed projektowe. Wykonujemy kompletne wielobranżowe projekty budowlane z usykaniem pozwolenia na budowę. Opracowujemy również projekty wykonawcze i warsztatowe niezbędne do realizacji inwestycji. Pomagamy w wyborze firmy wykonawczej. Jesteśmy z Inwestorem w trakcie budowy jako nadzór autorski, aż do oddania obiektu budowlanego do użytku.

Najważniejsze dla nas jest spełnienie oczekiwań i zadowolenie Inwestora !

Powrót do góry