Kompleksowe projektowanie budynków przemysłowych, hal produkcyjnych i magazynów

Kompleksowe projektowanie budynków przemysłowych, hal produkcyjnych i magazynów

Zajmujemy się kompleksowym wielobranżowym projektowaniem budynków przemysłowych, hal produkcyjnych, magazynów, chłodni, mroźni, wiat, magazynów wysokiego składowania wraz zapleczem socjalno-biurowym.

Inwestor może liczyć na nasze wsparcie już w momencie wyboru działki budowlanej pod realizację inwestycji. Przygotujemy koncepcję projektową obejmującą zagospodarowanie terenu działki, wraz z wizualizacją elewacji i formy budynku oraz układem funkcjonalnym wnętrza obiektu.

Pomożemy Inwestorowi stworzyć technologię obiektu lub w oparciu o otrzymane od Inwestora wytyczne technologiczne stworzymy wielobranżowy projekt budowlany oraz wykonawczy wraz z rysunkami warsztatowymi niezbędnymi do wybudowania budynku.

Uzyskujemy w imieniu Inwestora wszystkie niezbędne opinie, warunki techniczne o możliwości przyłączenia do sieci, decyzje środowiskowe, decyzje o warunkach zabudowy, decyzje pozwolenia na budowę. 

Wykonamy dla Inwestora potrzebne mapy, badania, opinie geotechniczne, dokumentacje geologiczno-inżynierskie.

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów obiektów magazynowych (m.in. dla Jeronimo Martins, Alfa Elektro, Dajar), obiektów produkcyjnych (m.in. dla Nestle Pacific, Marwit), mroźni i chłodni (m.in. dla Jeronimo Martins), centrów logistycznych z magazynami, parkingami dla samochodów ciężarowych, zakładowymi stacjami paliw (m.in. dla Jeronimo Martins). Posiadamy również doświadczenie w realizacji obiektów produkcyjnych i magazynowych na terenach gospodarstw rolnych wraz z silosami na paszę, zboże (Inwestorzy prywatni).

Obiekty przemysłowe projektujemy zarówno jako hale stalowe ze ścianami i pokryciem z płyt warstwowych ale również jako obiekty murowane, żelbetowe - rodzaj konstrukcji dostosowany jest zawsze indywidualnie do typu, rodzaju oraz wymagań obiektu. 

Powrót do góry